SEKTÖREL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Şirketiniz için güncel bilişim teknolojilerine dayalı, doğru analiz edilmiş, güvenli bir altyapı üzerine bina edilmiş, çözüm odaklı ve iş verimini yükseltecek yazılım çözümlerini uzman bakış açısıyla üretiyoruz.

Özellikle mermer ve haddecilik sektöründe, mevcut paket yazılımların ihtiyacı karşılamadığı durumlarda oluşabilecek yazılım gereksinimlerini eksiksiz karşılamayı hedefliyoruz.

Sektörel yazılım uzun süren bir geliştirme evresinin sonucunda ortaya çıkar. Bu anlamda firmamız yazılım sürecini 4 ana başlık altında tamamlamaktadır.

Birinci aşamada işletmenin iç süreçleri analiz edilerek geliştirilecek yazılımın işletmenin hangi ihtiyaçlarını karşılayacağı belirlenir.

İkinci aşamada işletmenin türüne göre yazılım içindeki teklif, sipariş, planlama gibi adımlar tamamlanarak üretim öncesi toplanan bilgiler standart hale getirilir. Bu aşama aynı zamanda işletmenin yazılım altyapısı ile üretim yapmaya alışma sürecidir.

Üçüncü aşama üretim aşamasıdır. Sipariş ve planlama kısımlarında toplanan bilgilerle üretim süreci harmanlanır. Üretim süreci aynı zamanda kurum içinde çalışan makine ve üretim bantlarından verilerin alındığı ve işlendiği süreçtir.

Son aşama üretilen malların stok ve sevkiyat süreçleri ile raporlama adımlarını kapsar. Bu aşamada işletmenin satış, planlama ve üretim verimliliğini arttırmak amacıyla departmanlara özel raporlar üretilir.

teknoden-yazilim teknoden-yazilim