WEB SİTESİ VE KURUMSAL e-KİMLİK ÇÖZÜMLERİ

KURUMSAL E-KİMLİK ÇÖZÜMLERİ

Firmanız için sadece web sitesi hazırlamıyoruz. Logo tasarımı ile başlayan ve tüm basılı evraklarla birlikte web sitesi ve mobil uygulamaları da kapsayan süreci tek bir tasarım projesinde birleştiriyoruz. Alanında uzman grafiker ve tasarımcı iş ortaklarıyla, işletmenize özgün web siteleri hazırlamakla birlikte kurumsal e-kimlik çözümleri adı altında bir çok alanda hizmet vermektedir.

ALAN ADI & BARINDIRMA HİZMETLERİ

Sizin adınıza web sitenize ait domain adının alınması ve barındırılması hizmetlerini kapsar. Aynı zamanda e-posta hizmetleri ve bulut bilişime ait çözümler de verilmektedir.

WEB SİTESİ & UYGULAMASI

İşletmenize özgün içerik ve yönetim panellerini barındıran web siteleri hazırlama hizmetini kapsar. Aynı zamanda işletme içinde çalışan yazılım ve donanımlara ait bilgilerin internet ortamında dağıtılması çözümü de verilmektedir.

LOGO & BASILI EVRAKLAR & PROMOSYONLAR

İşletmenize özgün logo tasarımı ve bu logo ile oluşturulmuş kartvizit, fatura, zarf, katalog ve promosyon çalışmaları hizmetidir. Basılı evraklar ve promosyonlarla ilgili çalışmalar çözüm ortaklığı şeklinde çalıştığımız firmalara yaptırılmaktadır.

teknoden-bilisim teknoden-bilisim