DONANIM TEMİNİ ve SATIŞI

Bilgisayar donanımı, bir bilgisayarı oluşturan fiziksel parçaların genel adıdır. Bu parçalar, kişisel bilgisayarlar, otomobiller, çamaşır makinesi ve benzeri elektrikli ev eşyaları veya çeşitli sanayi uygulamaları gibi birçok alanda kullanılır.

İç ve Dış olarak ikiye ayrılır. Bir donanım parçası başka bir donanım parçası içine yerleştiriliyorsa iç donanım olarak adlandırılır. Bağımsız kasa, kutu veya kılıf içinde bulunan bilgisayar kasası içinde yer almayan donanımlara dış donanım denir. Bunlar kamera, USB girişi, Bluetooth, kızılötesi tarayıcı, yazıcı ve benzeridir.

TeknoDen Mühendislik firmanızın her türlü donanım ihtiyacında, geçmişten gelen tecrübesini kullanarak çözüm ortakları aracılığı ile uzman çözümler sunar. İhtiyacınıza doğru cevap vermek için gerekli araştırma faaliyetlerini sizin adınıza yürütür ve sizin için en uygun sonucu elde etmeyi hedefler.

Donanım temin edilmesi sürecinde önemli olan noktanın satıştan ziyade satış sonrası hizmet olduğunun bilincinde olarak hareket eder.

teknoden-denizli-donanim